Novinky

Podílové spoluvlastnictví - Rezort Jedlová

Ceny nemovitostí neustále stoupají a pořízení vlastního apartmánu na horách je nedosažitelným snem pro většinu domácností. Navíc koupě takové nemovitosti přináší i mnoho starostí v podobě péče o danou nemovitost.

Podílové spoluvlastnictví umožnuje větší skupině lidí si pořídit vlastní část luxusní nemovitosti, kterou by si celou nemohli dovolit. Díky tomu mají k dispozici odpovídající počet týdnů, kdy mohou jezdit na dovolenou a nebo apartmán pronajímat a zhodnocovat tak své peníze.

Více

Investiční nemovitost na horách: Proč se pořád vyplatí a má vůbec nějaká rizika?

Nemovitosti jsou stále předmětem nejvýhodnějších konzervativních investic s  bezkonkurenčním poměrem rizika a atraktivního, pravidelného zhodnocení. Nejvyšší výnos nabízejí nemovitosti v  horských střediscích s  nastupujícím potenciálem. Skryté perly českých hor pro vás umíme vyhledat a poradit tak, abyste vydělávali i získali krásné místo pro dovolenou.

Více

Rezort Elza - Aktuálně

Rezort Elza je projekt komplexu celkem 26 horských vila domů s veškerým zázemím pro sport, relaxaci a volný čas. Součástí projektu je samostatný wellness dům s bazénem, parkovací dům, restaurace, četná sportoviště a také vlastní sjezdovka přímo v areálu.

Více

Rezort Jedlová - předprodej

Stylový apartmánový dům v srdci Lužických hor. Splněný sen o vlastním rekreačním bydlení v dosud „neobjevené“ lokalitě. Služby a aktivity, na které jste zvyklí z dobrých hotelů. Příležitost bezstarostné a stabilní investice formou komerčního pronájmu v době, kdy apartmán nevyužíváte.

Více

Aparthotel Kořenov - Předprodej

Připravujeme zahájení předprodeje 15 apartmánů v Jizerských horách

Více