Podílové spoluvlastnictví - Rezort Jedlová 17.5.2022

Ceny nemovitostí neustále stoupají a pořízení vlastního apartmánu na horách je nedosažitelným snem pro většinu domácností. Navíc koupě takové nemovitosti přináší i mnoho starostí v podobě péče o danou nemovitost.

Podílové spoluvlastnictví umožnuje větší skupině lidí si pořídit vlastní část luxusní nemovitosti, kterou by si celou nemohli dovolit. Díky tomu mají k dispozici odpovídající počet týdnů, kdy mohou jezdit na dovolenou a nebo apartmán pronajímat a zhodnocovat tak své peníze.


Koncept je velice jednoduchý. My spojíme lidi, kteří chtějí vlastnit podíl na horském apartmánu. Každý apartmán je rozdělený na určitý počet podílů. Každý podíl odpovídá poměrným počtem týdnů k užívání či pronajímání. Platíte nejen pouze část celé hodnoty apartmánu, ale navíc jen část veškerých výdajů.

My se postaráme o chod celého apartmánového domu včetně vašeho apartmánu.

Můžete si koupit libovolný počet podílů na vybraném apartmánu, tím získáte odpovídající počet týdnů.  Proč platit za víc než za to, co doopravdy využijete?

Podílové spoluvlastnictví rekreačního bydlení je inteligentní způsob, jak platit jen za dobu, kterou tam strávíte nebo pronajmete.

Podílové spoluvlastnictví je ověřený způsob vlastnění nemovitosti s koordinovaným systémem údržby a správy.

Více informací na webu projektu REZORT JEDLOVÁ